23 Şubat 2018 Cuma

Sephora Outrageous Curl Maskara

Herkese Merhabalar

Son dönemde çok severek kullandığım Sephora Outrageous Curl maskara'dan sizlere bahsetmek istiyorum. Bende ki seyahat boyu, orjinal boyu indirimsiz 45 TL diye hatırlıyorum ben bunu 15 TL'ye aldım. Fakat alırken Sephoranın indirim dönemiydi, o yüzden mi 15 TL bilmiyorum.


Ambalajı gördüğünüz gibi minik, günlük olarak rahatlıkla yanınızda taşıyabilirsiniz. Detaylara geçmeden kendi kirpik tipimden de bahsedeyim ona göre alıp almamaya karar verin :) Beni  kirpiklerim uzun ve gür. O yüzden pek çok rimelle anlaşmamda kolay oluyor. İlk açtığınızda birazcık ıslak, ama bu ıslaklık gözünüzü korkutmasın çünkü kirpiklerinizi birbirine yapıştırıp berbat bir görünüm vermiyor. Ürünü açıp kullanmaya başlayınca yani içerisine hava girince o ıslaklık oturuyor, tabi ki kurumuyor ama ilk gün ki ıslaklığı kalmıyor. Fırçasını gördüğümde çok garipsemiştim. Plastik bir fırça fakat neredeyse plastik küçük kılları yok denilecek kadar kısa. Kirpiklerde bir etki yaratmayacağını düşünsem de çevremde çok fazla kullanıp memnun kalan olduğu için bir şans verdim. İlk olarak söylemeliyim ki inanılmaz siyah hatta SİM SİYAH bir maskara. Daha önce bu kadar siyah bir rimel gerçekten kullanmamıştım. Özellikle kirpikleriniz açık renkse kesin bakın. O küçümsediğim fırça kirpiklerimi bir güzel ayırdı, uzattı hemde ne uzatmak, birde güzel dolgunluk verdi mi. Dedim ki ben daha önce rimel sürmüyor muşum. Belki de verdiği dolgunluk, siyahlık etkisinden kaynaklı olabilir.


İlk açtığımda ıslak olmasına rağmen kirpiklerimi birbirine yapıştırmadı. Bu aralar sadece bunu kullanıyorum. Gece makyajlarında süper olacak bir rimel fakat ben gündüzleri de sadece rimel kullandığım için kirpiklerimin yoğun görünmesini seviyorum. Çıkartırken mutlaka çift fazlı bir ürün kullanmalısınız, fazla siyah olduğu için sizin biraz zorlayabilir. Alt kirpiklere kullanmanızı önermem çünkü akmaya müsait bir rimel. Ben bir akma topaklanma yaşamadım, ama alt kirpiğine sürüp de akan bir iki arkadaşım olmuştu onlardan duydum. Verdiği etki, siyahlık topaklanmaması benim için bu rimeli favorim yaptı. Çok severek kullanıyorum denemek isterseniz böyle küçük boyunu alabilirsiniz hemde fazla para vermemiş olursunuz. Bir sonra ki yazılarda görüşmek üzere.

Hoşça kalın :)

26 yorum:

 1. Yeni çıktığı dönemde çok severek kullanmıştım.Şaşırtıcı derecede etkili gerçekten ♥

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. O fırçaya gerçekten şaşırtıcı bir etkisi var 😊💜

   Sil
 2. Kirpiklerinde de görmek isterdim canım çok merak ettim :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Daha önceki makyajlarda arkadaşımda kullandım canım o yazılara bakabilirsin kirpiklerimiz az çok benziyor arkadaşımla😊

   Sil
 3. Simsiyah maskaralara bayılıyorum. Aklımda bulunsun ;)

  YanıtlaSil
 4. ''Büyük Blog Takip Etkinliği''katılımın için teşekkür ederim.Takipteymişim :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Böyle güzel bir etkinlik için ben teşekkür ederim😊

   Sil
 5. merhabalar büyük blogger etkinliğinden geliyorum beklerim :) http://biricitinyeri.blogspot.com.tr/ sevgiler

  YanıtlaSil
 6. Fırçası çok güzelmiş canım ben de bakayım. Büyük blog takip etkinliğinden geliyorum, zaten takipteyim kuzumm :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Fırçasının etkisi çok güzel hayatım bir dene 😊

   Sil
 7. Bende bir dönem denemiştim çok güzel bir maskara

  YanıtlaSil
 8. Merhaba, büyük blog takip etkinliğinden geliyorum. Blogunuzu takibe aldım. Bu da benim blogum : mavigokyuzununelleri.blogspot.com

  YanıtlaSil
 9. Takip Etkinliğimize katıldığınız için teşekkürler. Sizi Google Plus ve İzleyici bölümünden takipteyim.

  YanıtlaSil
 10. Takip etkinliğinden geliyorum. Sizi takipteyim. Bende beklerim. :)

  YanıtlaSil
 11. Fırcası güzelmiş.Bir araştırayım :)

  YanıtlaSil
 12. Bu maskara hakkında çok olumsuz yorum okuduğumdan elimdeki minik boyunu bir türlü açmaya cesaret edemiyordum ama senin yazından sonra epey merak ettim! Mutlaka deneyeceğim, sevgiler!

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Outrageous Volume Mascarası çok kötüydü fakat ben curl maskarasını baya beğendim bir dene bence elindede varken

   Sil
 13. Not alayım bir yere tam da istediğim gibi bir rimelmiş😊 Paylaşım için teşekkürler.

  YanıtlaSil

Yorumlarınız benim için çok değerli :)
Lütfen yorumlarda link bırakmayınız.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...